Energeticky účinné systémy stlačeného vzduchu

Moderní, energeticky účinné systémy stlačeného vzduchu a individuální analýza kompresorových systémů mají potenciál pro úspory 30 až 50 procent z hlediska požadované energie. Když vezmeme v úvahu celý životní cyklus systému stlačeného vzduchu, nejsou to pořizovací náklady, ale spíše náklady na energii 75 až 90 procent, které tvoří většinu celkových nákladů. Plným využitím možností, které jsou k dispozici ke zvýšení účinnosti vašich systémů stlačeného vzduchu, snížíte dlouhodobě a udržitelně své výdaje.

BOGE analytika

Zatímco ostatní stále mluví o Průmyslu 4.0, na BOGE již můžete využívat výhody sítí. Vítejte v budoucnosti!

Krok za krokem k účinnosti stlačeného vzduchu

Efektivního provozu systémů stlačeného vzduchu lze dosáhnout pomocí konkrétních a často snadno proveditelných opatření. Výpočet nákladů a přínosů pro vás můžeme připravit předem.

K plánovacím a diagnostickým nástrojům

 

Energeticky efektivní stlačený vzduch - chrání vaši peněženku a životní prostředí

Příliš zřídka je obrovský potenciál úspor, který vyčerpává efektivní výroba stlačeného vzduchu.

Čtěte více

Preventivní údržba s průmyslovou analytikou

Abychom odhalili chyby a provozní anomálie dříve, než se vyskytnou, spoléháme na software pro prediktivní údržbu od Weidmüller.

Čtěte více

SERVIS budoucnosti - již dnes pro vás realitou

Co kdyby se váš kompresor stále zlepšoval v provozu a jeho životnost by se mohla výrazně prodloužit? Co kdybychom mohli zavést technický vývoj a rychle reagovat na změny vašich požadavků? Co kdyby to bylo pro vás možné bez dalších nákladů?

Čtěte více

BOGE Predictivecair -speciální software, který předpovídá chování turbokompresorů BOGE v budoucnosti

Prediktivní údržba byla včera. S další úrovní prediktivního hovoru již není potřeba obecná potřeba údržby. To, co zní jako pohled do křišťálové koule, je speciální software, který na základě průběžné analýzy dat předpovídá chování turbokompresorů BOGE v budoucnosti. Poskytuje informace o možném poklesu stability vašeho systému a minimalizuje tak riziko selhání.

Čtěte více

Krok za krokem k účinnosti stlačeného vzduchu - kompresorů BOGE

Efektivního provozu systémů stlačeného vzduchu lze dosáhnout pomocí konkrétních a často snadno proveditelných opatření. Výpočet nákladů a přínosů pro vás můžeme připravit předem.

Čtěte více

Vysoce efektivní prémiové produkty šetří energii a peníze

Nákup vysoce kvalitních výrobků se stlačeným vzduchem s nejvyššími hodnotami účinnosti se dlouhodobě vyplácí díky souvisejícím úsporám energie.

Čtěte více

Energetická účinnost systému tlakového vzduchu

Existuje mnoho bodů, které určují celkovou energetickou účinnost systému stlačeného vzduchu. Efektivní komponenty jsou důležité pro dobrou energetickou účinnost. Ale pouze zvážení celého systému podporuje nejlepší energetickou účinnost s průměrným potenciálem úspor přibližně 33 procent. Minimalizace úniku, snižování tlaku a používání inteligentních ovládacích prvků jsou některé z bodů, které je třeba vzít v úvahu z hlediska energetické účinnosti.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo