Energeticky efektivní stlačený vzduch - chrání vaši peněženku a životní prostředí

Příliš zřídka je obrovský potenciál úspor, který vyčerpává efektivní výroba stlačeného vzduchu.

Efektivní stlačený vzduch: Snížení spotřeby energie až o 50 procent

V typické průmyslové společnosti je pouze 45 procent z celkové energie použité pro přívod stlačeného vzduchu použito k uspokojení skutečných požadavků. Až 55 procent energie použité k dodávce stlačeného vzduchu je obvykle zbytečné. Příčinami takového nákladově neefektivního provozu systémů stlačeného vzduchu jsou netěsnosti, zbytečné nadměrné stlačování nebo nesprávné použití. Správná manipulace, z nichž některé se snadno používají, může v mnoha případech snížit energetickou náročnost přívodu stlačeného vzduchu o 30 až 50 procent a učinit ji mnohem efektivnější. Například můžete ušetřit přibližně 20 procent spotřeby energie v osmi z deseti kompresorových systémů samotným snížením úniků. V zájmu lepší energetické bilance byste měli předem provést individuální a důkladnou analýzu situace. Rádi vám s tím pomůžeme.

Náklady na energii tvoří až 90 procent celkových nákladů

Vyčerpáním stávajícího potenciálu úspor můžete učinit svou rozvahu udržitelnou a pozitivní. Koneckonců, náklady na energii tvoří lví podíl na vašich celkových nákladech se 75 až 90 procenty, a jsou proto výrazně vyšší než pořizovací náklady během celého životního cyklu. Jednoduché pravidlo zní: čím větší je systém a čím delší je provozní doba, tím větší je podíl nákladů na energii na celkových nákladech. Investováním do vysoce účinných produktů BOGE dlouhodobě snižujete své náklady.

Energeticky účinný stlačený vzduch je ochranou životního prostředí

S energeticky účinným stlačeným vzduchem nejenže dlouhodobě a trvale snižujete významné náklady, ale také přebíráte odpovědnost v době změny klimatu. Roční spotřeba energie 62 000 stanic stlačeného vzduchu instalovaných po celém Německu je v současné době například kolem 14 miliard kWh, což odpovídá výkonu 1,5 jaderných elektráren. S moderními systémy a správným provozem by to mohlo být sníženo na zhruba polovinu.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo