Bezolejové spirálové kompresory BOGE EO

Špirálové bezolejové kompresory Boge EO

Špirálové bezolejové kompresory Boge EO


Výkon:
410- 2480l/min

Tlak:
8 - 10 bar

Spojkový príkon:
4 - 22 kW

Prospekt

Spirálový kompresor BOGE se cení také při výrobě mléka

Jako poslední přírůstek do série je EO 11 zaměřen speciálně na zemědělství. Při výrobě mléka lidé ocení extrémně tichý chod spirálových kompresorů.

Čtěte více...

Spirálový kompresor BOGE Eo - Tichý, kompaktní a bez vibrací

Čím blíže je kompresor k pracovišti, tím více se dostává do popředí otázka hladiny akustického tlaku. To je místo, kde spirálový kompresor boduje svým tichým a tichým provozem a mimořádně nízkými vibracemi. Ideální z. B. pro laboratoře nebo nemocnice.

Čtěte více...

100% bezolejový, vysoce kvalitní stlačený vzduch

Srdcem kompresorů BOGE EO (Eccentric, Oilfree) je jeden nebo více spirálových kompresorů. Funguje to pomocí dvou kompresorových šroubů, z nichž jeden je stacionární, zatímco druhý se otáčí excentricky. Obě spirály se vzájemně spojují, ale nedotýkají se. Nasávaný vzduch je nepřetržitě tlačen do stále užšího vnitřního prostoru a vytváří vysoce kvalitní stlačený vzduch bez pulzací, 100% bez oleje. Díky dvoustupňovému dochlazování se účinnost dále zvyšuje. V případě potřeby vyššího dodávaného množství lze do jedné skříně umístit až čtyři kompresory.

Čtěte více...

Spirálový kompresor BOGE

Scroll kompresory (scroll = anglický šroub) jsou bezolejové kompresory. To znamená, že v místnosti kompresoru není žádný olej. Kompresor se skládá ze dvou bezkontaktních blokovacích šroubů, z nichž jeden je stacionární a druhý se pohybuje excentricky po kruhové dráze. Rotace, ve které je vzduch původně nasáván, vytváří při každé rotaci dvě menší komory, ve kterých je vzduch stlačován a poté vytlačován ve středu spirály. Vzhledem k nepřítomnosti oleje ve vzduchu jsou tyto kompresory např. Používá se v lékařské technice, farmacii, zemědělství, laboratořích nebo zubních ordinacích. Maximální tlak je obvykle 8 nebo 10 bar.

Čtěte více...

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Typ Vaší poptávky: *

Typ zařízení: *

COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1
CZ- 586 01 Jihlava

info@kompresory-boge.cz

Otevírací doba:
7:00 - 16:30 pondělí - pátek

odkaz

Přihlášení