Originální náhradní díly BOGE

Údržba / originální díly

Výhradní použití originálních dílů BOGE a pravidelná údržba jsou nejlepšími předpoklady pro udržitelný a efektivní přívod stlačeného vzduchu s plnou funkčností a účinností.

Originální díly BOGE Ilustrace originálního balení dílů od kompresorů BOGE  Nižší příslušenství kompresoru může zvýšit provozní náklady a negativně ovlivnit funkčnost vašeho systému. Proto při použití příslušenství na stlačený vzduch, jako jsou maziva, filtry a odlučovače, zajistěte, abyste používali originální výrobky BOGE.  Nesprávné sací filtry a horší napodobeniny mohou způsobit poruchy ve stádiích kompresoru v důsledku zvýšeného hromadění částic a vést k dalšímu opotřebení ložisek kompresoru. To může vést ke ztrátám výkonu a vysokým následným nákladům - až do celkového odpisu včetně. Měli byste také vzít v úvahu, že záruky a servisní nároky propadají, pokud nebudou použity originální díly BOGE.Originální díly BOGE

Nižší příslušenství kompresoru může zvýšit provozní náklady a negativně ovlivnit funkčnost vašeho systému. Proto při použití příslušenství na stlačený vzduch, jako jsou maziva, filtry a odlučovače, zajistěte, abyste používali originální výrobky BOGE.

Nesprávné sací filtry a horší napodobeniny mohou způsobit poruchy ve stádiích kompresoru v důsledku zvýšeného hromadění částic a vést k dalšímu opotřebení ložisek kompresoru. To může vést ke ztrátám výkonu a vysokým následným nákladům - až do celkového odpisu včetně. Měli byste také vzít v úvahu, že záruky a servisní nároky propadají, pokud nebudou použity originální díly BOGE.

CIRPAC BOGE Obrázek zákazníka Cairpac od společnosti BOGE Kompressoren  Díky BOGE cairpac jsou komponenty vždy přizpůsobeny optimální spolupráci s našimi kompresory. Rozhodujícím faktorem pro efektivní výrobu stlačeného vzduchu kompresoru je optimální koordinace jeho komponent.  Pokud nově instalované náhradní a opotřebitelné díly neodpovídají specifikacím výrobce, může to zvýšit diferenční tlak uvnitř kompresoru - a tím i požadovanou spotřebu energie. Cairpac BOGE obsahuje všechny části příslušenství pro stlačený vzduch přizpůsobené vašim potřebám a zároveň vám nabízí cenovou výhodu. Všechny díly potřebné pro údržbu lze objednat pouze s jediným číslem položky.BOGE cairpac od společnosti BOGE Kompressoren

Díky BOGE cairpac jsou komponenty vždy přizpůsobeny optimální spolupráci s našimi kompresory. Rozhodujícím faktorem pro efektivní výrobu stlačeného vzduchu kompresoru je optimální koordinace jeho komponent.

Pokud nově instalované náhradní a opotřebitelné díly neodpovídají specifikacím výrobce, může to zvýšit diferenční tlak uvnitř kompresoru - a tím i požadovanou spotřebu energie. Cairpac BOGE obsahuje všechny části příslušenství pro stlačený vzduch přizpůsobené vašim potřebám a zároveň vám nabízí cenovou výhodu. Všechny díly potřebné pro údržbu lze objednat pouze s jediným číslem položky.

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo