Oprava a servis pro kompresory BOGE

servis pro šroubové kompresory boge oprava kompresor šroubový

Všestranný servis stlačeného vzduchu BOGE

servis kompresoru boge

odkudkoli a kdykoli. Naše služby v oblasti stlačeného vzduchu sahají od technické podpory v případě nouze, přes balíčky údržby a záruk, stejně jako různé možnosti financování až po diagnostické nástroje pro efektivní správu stlačeného vzduchu. Principem naší služby BOGE je design založený na potřebách přizpůsobený vašemu příslušnému profilu požadavků. Můžete dokonce delegovat celou správu a optimalizaci vašeho systému stlačeného vzduchu na naše kvalifikované zaměstnance.

Služba, která si zaslouží své jméno: Služba BOGE vám nabízí možnost plně se soustředit na svou práci. Nemusíte mít na paměti, pokud je přítomen další termín obhlídky Vašeho systému stlačeného vzduchu. Nemusíte se starat o pravidelnou údržbu a dokumentace. Nemusíte čekat neočekávané náklady. Jediná věc, kterou můžete udělat, je promluvit se s námi o Vašich požadavků a budeme rozvíjet vhodný balíček služeb pro Vás.

Naše zásada servis: Vyrobeno pro individuální požadavky. Stavět různé balíčky služeb, většinou na sebe: Téměř všechny služby balíčku inspekce jsou zahrnuty v balíčku údržby. Balíček údržby prémie opět zahrnuje služby balíčku údržby. A konečně, nabízí plný balík služeb největší rozsah. Tak to je pro vás snadné optimálně zajistit v každém ohledu. V tomto případě je, že čím rozsáhlejší jsou dohody o služby, větší bezpečnost a úleva pro vás jako provozovatele systému stlačeného vzduchu.

Čtěte více

Půjčovna šroubových kompresorů

Pomocí našich půjčoven můžete překlenout období, kdy je zvýšený požadavek na stlačený vzduch. To je užitečné v případě neočekávaných špiček v poptávce nebo selhání některého z vašich vlastních kompresorů. Obvykle vysoké standardy kvality BOGE platí i pro naše použité půjčovny - kromě různých kompresorů je pro vás k dispozici široká škála vysoce výkonných komponentů stlačeného vzduchu. Před pronájmem jsou všechny stroje pečlivě připraveny a zkontrolovány - na to vám poskytujeme záruku. Navštivte naši prodejnu použitých strojů

Čtěte více

Prodej náhradních dílů BOGE

Pokud jsou nutné opravy, měli byste vždy používat kvalitní výrobky BOGE. Pouze při použití těchto originálních dílů je zaručena obvyklá efektivní a spolehlivá výroba stlačeného vzduchu z vašich kompresorů BOGE a také jejich hodnotová bezpečnost.

Čtěte více

Spolehlivý servis stlačeného vzduchu díky certifikaci BOGE

V naší akademii školíme vlastní zaměstnance i servisní zaměstnance našich partnerů, prodejců a zákazníků. Po úspěšné účasti na našich seminářích o stlačeném vzduchu jsou absolventi certifikováni jako servisní technici BOGE. Aby certifikace zůstala v platnosti, musí servisní zaměstnanci pravidelně obnovovat své odborné znalosti v našem interním školicím středisku. Pouze tak lze provádět údržbu kompresorů a systémů BOGE a zaručit maximální ekonomickou účinnost a provozní spolehlivost.

Čtěte více

Servis tlakového vzduchu

Díky rozsáhlému sortimentu je služba stlačeného vzduchu BOGE tak efektivní, jak si zákazníci přejí. Technické výhody produktů, jejich spolehlivost a hospodárnost jsou známy a oceňovány po celém světě. Servis stlačeného vzduchu zahrnuje údržbu s dohodou o opravách i údržbu na základě paušálního servisního poplatku a pravidelné kontroly.

Cairplan BOGE umožňuje prodloužení tovární záruky až na pět let. Všestranný bezstarostný balíček ve službě stlačeného vzduchu je k dispozici se zárukou odezvy a dostupnosti. Kvalifikovaní servisní technici BOGE zaručují instalaci a uvedení do provozu nových systémů stlačeného vzduchu.

Čtěte více

Mobilní služba BOGE

Díky našim kvalifikovaným specialistům existují ve vašem okolí kompetentní kontaktní osoby pro všechny technické záležitosti.

Čtěte více

Vždy o krok napřed se specializovanými semináři BOGE

Na seminářích naši odborníci pravidelně poskytují informace o účinných strategiích pro zvýšení účinnosti výroby stlačeného vzduchu. Například na odborném semináři „Efektivní správa stlačeného vzduchu" se z uživatelského hlediska naučíte, jak lze systém stlačeného vzduchu optimálně provozovat. Tyto semináře jsou zaměřeny na všechny provozovatele systémů stlačeného vzduchu, všechny osoby odpovědné za stlačený vzduch ve společnosti, provozní manažery a technické manažery, energetické manažery, zainteresované plánovače a inženýry.

Čtěte více

Školení BOGE

Je pro nás důležitá nejvyšší kvalita služeb. S našimi vlastními zaměstnanci i s našimi partnery. Abychom toho zajistili, pořádají se v naší akademii stlačeného vzduchu neustále semináře, prodejní a technická školení o stlačeném vzduchu. Nabízíme také konkrétní odborné semináře na témata týkající se efektivního řízení stlačeného vzduchu.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo