Použité kompresory BOGE a půjčovna kompresorů

Nabízíme použité kompresory v bezolejové a olejem mazané verzi, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Kupte si použitý a levný kompresor

Potřeba kompresorů nutně neznamená nutnost nákupu nového. Nákup použitých kompresorů může být často účelný a uspokojivý. V závislosti na vašich potřebách lze zakoupit například šroubový kompresor, pístový kompresor, šepotový kompresor a spirálový kompresor. Pro krátkodobé nebo nepravidelné použití máte také možnost pronajmout si různé kompresory od nás. Použité kompresory od firmy BOGE jsou vhodné pro domácí použití, pro použití v malých dílnách k provozování nástrojů na stlačený vzduch a pro velké průmyslové podniky. Kromě kompresorů mazaných olejem jsou k dispozici také bezolejové verze.

Čtěte více

Použité šroubové kompresory BOGE

Nákup šroubového kompresoru z druhé ruky je obzvláště vhodný, když potřebujete nepřetržitou spotřebu stlačeného vzduchu bez velkých špiček zatížení. S obzvláště ekonomickým tlakem na konečné tlaky mezi 5 a 14 bar a objemovým průtokem bez pulzací se šroubové kompresory doporučují zejména pro velmi citlivé spotřebiče stlačeného vzduchu. Můžete si také vybrat mezi obvyklými maximálními úrovněmi tlaku: 7,5 bar, 8 bar, 10 bar a 13 bar. Díky rostoucí ekonomické efektivitě s velkým množstvím dodávek a téměř bez vibrací, a tudíž tiché instalaci, lze šroubové kompresory použít také téměř ve všech oblastech stlačeného vzduchu. Malé dílny, které používají nářadí na stlačený vzduch, jako jsou pneumatické hřebíkovačky nebo rázové utahováky, mohou těžit z nákupu použitého šroubového kompresoru, stejně jako velké průmyslové podniky. Šroubový kompresor se doporučuje zejména pro automobilový průmysl, strojírenství a strojírenství, papírenský a dřevařský průmysl a průmysl plastů.

Čtěte více

Použité pístové kompresory BOGE

Aby nákup nového kompresoru nebyl vaší jedinou možností, nabízíme vám použité pístové kompresory. Různé modely použitých pístových kompresorů jsou zvláště vhodné pro kompresi na vysoké konečné tlaky a kolísající spotřebu stlačeného vzduchu s maximálními zátěžemi. Můžete si také vybrat mezi obvyklými maximálními úrovněmi tlaku: 8 bar, 10 bar, 15 bar, 30 bar, 35 bar a 40 bar. Použitý pístový kompresor používejte například k provozování nástrojů na stlačený vzduch, jako jsou hřebíkovačky, pistole, sešívačky nebo rázové klíče, nebo jej integrujte do svého domu při malování nebo čerpání míčků, nafukovacích matrací nebo pneumatik. Pístové kompresory se také používají jako dýchací vzduch a vzduchové kompresory a nabízejí širokou škálu možných použití.

Čtěte více

Použité řemeslné kompresory BOGE

Můžete si koupit použitý formulář pro řemeslné použití. Využijte výhod vhodných kompresorů pro použití nástrojů na stlačený vzduch a usnadněte si práci s kladivem, rázovým utahovákem, hřebíkovačem, pistolí apod. Pro velký výběr nabízíme kompresory pro použití v malých dílnách i ve velkých průmyslových podnicích. Rádi vám poskytneme použitý šepotový kompresor pro speciální požadavky.

Čtěte více

Použité spirálové kompresory BOGE

Pro absolutně bezolejovou kompresi vám nabízíme použité spirálové kompresory. Naše spirálové kompresory byly vyvinuty speciálně pro citlivá prostředí, ve kterých jsou bezpodmínečně nutné podmínky bez obsahu oleje, jako jsou zubní ordinace, nemocnice nebo laboratoře.

Čtěte více

Použité příslušenství pro kompresory BOGE

Vaše možnosti by se neměly omezovat na nákup použitých kompresorů. Kromě toho nabízíme širokou škálu příslušenství, jako jsou komponenty pro přípravu stlačeného vzduchu pro použitý kompresor stlačeného vzduchu, kompresor dýchacího vzduchu a mnoho dalšího, ale také příslušenství kompresoru pro nové stanice stlačeného vzduchu. I zde poskytujeme záruky, údržbu a celosvětové dodávky.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo