BOGE Convertory BC 5 - 130 HP

Zcela bez oleje - absolutně ekologické

Zcela bez oleje - absolutně ekologické

Convertor BOGE BC 5 - BC 130 HP

BOGE konvertor nabízí zcela nové možnosti pro výrobu zcela bezoleového stlačeného vzduchu kvalitní třídy 0 (ISO 8573-1). Jsou levnější než bezolejovýé kompresory nebo konvenčního systému léčby v nákupu, provozu a práce je naprosto bezpečná. Inovativní BOGE katalytický systém vzniká pouze čistý kondenzát - absolutně šetrné k životnímu prostředí.

Convertory BOGE   - PROSPEKT

BOGE převodník 5 př.nl až 130 př.nl HP nabízí vysoký stupeň provozní bezpečnosti: členění olej a následné provedení oleje stlačeného vzduchu jsou nemožné. V ideálním případě, uspořádání je přímo ve směru proudění za kompresorem. Životnost je 20 000 hodin, s minimální údržbou a bez výměny filtru. Pro BOGE měnič pracuje bez filtrů!

Kondenzát BOGE Converter vklad je bez oleje a na základě obsahu oleje i kvalitu pitné vody. Tak, náklady na likvidaci pro kondenzátu jsou zcela eliminovány. BOGE převodník práce efektivně: s extrémně nízkou spotřebou energie přibližně 5 w / m³. Neexistuje žádný filtr tlaková ztráta, která je vyšší komprese zbytečné.

 

 

Katalyzátor BOGE- výroba stlačeného vzduchu bez oleje

Katalyzátory BOGE

Katalyzátory se používají na výrobu stlačeného vzduchu bez oleje. Se standardními kompresory mazanými olejem. Stlačený vzduch naplněný olejem prochází katalyzátorem přímo za kompresorem, kde se štěpí uhlovodíky s dlouhým řetězcem, dokud nezůstanou pouze CO2 a H2O. Katalyzátor se sám nespotřebovává. Výsledkem je bezolejový stlačený vzduch a zároveň úplné odstranění oleje v kondenzátu. To eliminuje potřebu časově náročného zpracování a likvidace kondenzátu. Kondenzát produkovaný po katalyzátoru je bez oleje.

Čtěte více...

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1
CZ- 586 01 Jihlava

info@kompresory-boge.cz

Otevírací doba:
7:00 - 16:30 pondělí - pátek

odkaz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení