SERVIS budoucnosti - již dnes pro vás realitou

Co kdyby se váš kompresor stále zlepšoval v provozu a jeho životnost by se mohla výrazně prodloužit? Co kdybychom mohli zavést technický vývoj a rychle reagovat na změny vašich požadavků? Co kdyby to bylo pro vás možné bez dalších nákladů?

Tato vize má název: Program neustálého zlepšování BOGE.

Na základě shromážděných dat a provedených analýz jsou vyvinuta vylepšení komponent, která vám, zákazníkovi, jsou jednotlivě nabídnuta k instalaci. Po opětovném uvedení optimalizované stanice stlačeného vzduchu do provozu se provede podrobná analýza vašich skutečných úspor energie. Nový cyklus BOGE CIP začíná uvedením do provozu.

Výsledek: nejefektivnější provoz vaší stanice stlačeného vzduchu po celou dobu její životnosti.

Vrchol pro vás: žádné další náklady!

Instalace aktualizace softwaru nebo hardwaru je pro vás bezplatná. Pouze předem měřené úspory jsou sdíleny mezi společností BOGE a vámi po předem definované časové období. Investiční riziko na vaší straně je proto minimální.

Oceněná služba 4.0

Skleněná cena Diamondstar Award na tmavě modrém pozadí

Náš koncept služeb „Program neustálého zlepšování (CIP)" získal prestižní ocenění Handelsblatt jako „Nejlepší řešení pro průmyslové podnikání 4.0".

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo