Airaudit - měření spotřeby stlačeného vzduchu

AIR AUDITS: Analýzy pro vyšší efektivitu

Udělejte si čas na další důležité věci - postaráme se o optimální chod a stav vašeho systému stlačeného vzduchu.

Vítejte v budoucnosti: s možností inteligentních služeb BOGE analytics!

Systémové analýzy, které jsme vyvinuli - naše AIR AUDITS - mohou generovat vysoké úspory při odpovídající optimalizaci.

Naši vývojáři efektivity provádějí různé - individuální nebo kombinované - analýzy v závislosti na problému. Jedná se o měření spotřeby, kontroly rosného bodu, kontroly vibrací, měření úniků, měření hluku a kontroly oleje a TAN.

Airaudits

Airaudits

Pravidelné a podrobné vyšetření je prvním krokem ke zlepšení energetické účinnosti systémů stlačeného vzduchu. Důraz je kladen na přiměřené množství stlačeného vzduchu, bezpečné kvalitní a spolehlivé dodávky vzduchu, laciné výroby stlačeného vzduchu. BOGE hodnoceny ve všech oblastech, včetně těžby, zpracování, distribuce vzduchu a procesní řízení stlačený. Tak jsme zjistili případné zdroje chyb, které mají být opraveny workflow na těsnost. Ten způsobí nejvyšší náklady na energii. A může být řešen unaufwändigen nouzových opatření ve většině případů! Pravidelné kontroly zařízení a případné následné opravy požadované úspory ukazují brzy! BOGE doporučuje: aby to následující testy!

měření spotřeby

  • Analýza potřeb rosného bodu
  • Pro průběžné zajišťování kvality

Vibration Control

  • Aby se zabránilo nákladné prostoje
  • měření úniků
  • Pro efektivní snižování nákladů

měření hluku

  • Chcete-li minimalizovat hladinu hluku
  • Oil Check
  • Pro rychlou a levnou kontrolu kvality

TAN kontrola


Chcete-li zjistit  TAN hodnotu kompresorového oleje

servis pro šroubové kompresory boge oprava kompresor šroubový

Detekce průsaků stlačeného vzduchu -Měření pomocí AIReport

Lidský sluch nedokáže lokalizovat úniky. Pomocí ultrazvukových měřicích zařízení je možné detekovat netěsnosti v systémech stlačeného vzduchu. Měření pomocí AIReport je nejúčinnější, protože zde mimo jiné také považováno za neekonomické doby nečinnosti šroubových kompresorů. Takové měření poskytuje informace o ideální kombinaci kompresoru s nejekonomičtějším provozem.

Čtěte více

Únik stlačeného vzduchu

Únikem se rozumí únik v systému stlačeného vzduchu. To často dosahuje nepředstavitelných rozměrů, a nejde tedy o zanedbatelné plýtvání energií a nákladový faktor. Odhaduje se, že netěsnostmi se ztrácí průměrně 30 procent vyrobeného stlačeného vzduchu.

Čtěte více

Monitor úniku stlačeného vzduchu

Prostřednictvím monitoru obdrží uživatel stlačeného vzduchu jasnou databázi pro rozhodnutí, zda je místo úniku a odstraňování úniků v síti stlačeného vzduchu vhodné. Monitor úniku automaticky měří ztrátu a zobrazuje ji na displeji ovládání kompresoru.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo