BOGE connect inteligentní správa stlačeného vzduchu

BOGE connect inteligentní správa stlačeného vzduchu

BOGE connect ... usnadňuje spoustu věcí

BOGE connect dokazuje, že digitální transformace zvyšuje efektivitu během uvádění do provozu a servisu, snižuje provozní náklady a umožňuje nové „chytré služby", jako je B. Vytvořte „Prediktivní údržbu". To vytváří udržitelné konkurenční výhody - pro naše zákazníky i pro nás a naše partnery. Protože od automatického uvedení do provozu pomocí QR kódu až po optimalizaci účinnosti podporovanou daty - díky BOGE connect jsou vaše kompresory vhodné pro budoucnost! Tato průkopnická možnost služby umožňuje inteligentní správu stlačeného vzduchu, který odemkne plný potenciál Průmyslu 4.0.

Čtěte více

Vše pro větší efektivitu kompresoru - zlepšování účinnosti kompresorů

Vše pro větší efektivitu


Díky nepřetržitému monitorování a vizualizaci všech důležitých provozních parametrů lze v rané fázi detekovat nejen abnormality v chování stroje. Na základě získaných údajů lze také ukázat optimalizační potenciály, které vedou k neustálému zlepšování účinnosti ...

... aktivujte systém stlačeného vzduchu. A proaktivní údržba vašich strojů minimalizuje riziko selhání a prostojů!

Čtěte více

Rozhraní BOGE Connect -připojení kompresorů od jiných výrobců

Brána pro připojení BOGE má velké množství rozhraní, která umožňují připojení nejen strojů BOGE, ale také kompresorů od jiných výrobců. I starší modely s ovládáním stroje nebo bez něj lze na portálu ručně vytvořit a spravovat jako „digitální dvojče".

Čtěte více

Dostupné odkudkoli- BOGE Connect připojení - Vzdálený přístup pro kompresory

Dostupné odkudkoli
BOGE připojení

Servisní technik je okamžitě na obrázku přes portál BOGE connect při sebemenším náznaku problému se strojem. Pokud jste souhlasili s funkcí „Vzdálený přístup", lze k systému přistupovat vzdáleně a v reálném čase, například za účelem změny parametrů nebo provedení aktualizace softwaru.

BOGE connect také zjednodušuje plánování servisních volání: ještě před termínem údržby obdrží odpovědný servisní pracovník oznámení push, aby mohl včas připravit nabídku údržby, objednat náhradní díly a domluvit schůzku.

Čtěte více

Rychlé, snadné a především bezpapírové uvádění systémů BOGE do provozu

Kompletně zdokumentováno
QR kód

Rychlé, snadné a především bezpapírové - takto funguje uvádění systémů do provozu, když se jedná o připojení BOGE connect. Aplikace BOGE connect naskenuje QR kód a okamžitě poskytne digitálně všechna relevantní data. Tím se vytvoří digitální, standardizovaný protokol o uvedení do provozu ...

... který je okamžitě k dispozici všem zúčastněným (pracovníci v terénu a kanceláři, servis, podpora, koncoví zákazníci). Díky nepřetržitému monitorování kompresorů a dokumentaci zatížení a doby nečinnosti umožňuje BOGE connect také vyhodnocení odpovídající spotřeby energie v souladu s normou ISO 50001. Ať už se jedná o změny stroje, intervaly údržby nebo provozní parametry - vše je uloženo v digitálním souboru stroje.

Čtěte více

Integrovaný ze závodu zdarma- BOGE připojení

Integrovaný ze závodu zdarma
BOGE připojení

Naše prémiové kompresory od 45 kW výše jsou standardně vybaveny technologií BOGE connect. I v základní verzi mají širokou škálu monitorovacích a výstražných funkcí - bez příplatku.

To nejlepší: Dokonce i starší modely s ovládáním stroje nebo bez něj a kompresory jiných výrobců mohou těžit z digitálního souboru stroje díky připojení BOGE!

Čtěte více

Výhody BOGE CONECT připojení

Výhody na první pohled
BOGE připojení ...

  • umožňuje komplexní monitorování stroje na všech mobilních zařízeních
  • doprovází kompresory po celou dobu jejich životnosti
  • kontroluje monitorování, údržbu a optimalizaci strojů na základě získaných údajů
  • automaticky generuje návrhy na optimalizaci
  • uvedení do provozu, servis a všechny změny na stroji v digitálním souboru
  • je integrován do kompresorů BOGE> 45 kW ze závodu bez příplatku a je obvykle kombinován s pětiletou zárukou
  • lze dovybavit stávajícími stroji

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo