Generátory dusíku Boge N 7 P - N 56 P

S generátorem dusíku BOGE produkujete dusík podle svých individuálních potřeb. Pevné a nepružné smlouvy o dodávkách jsou minulostí. Díky generátoru můžete upravit výkon, dodané množství a stupeň čistoty. Dobrá věc: Nejen, že jste efektivnější, ale můžete tento systém kdykoli rozšířit a dovybavit.

Flexibilní a efektivní modulární systém pro výrobu dusíku

Flexibilní a efektivní modulární systém pro výrobu dusíku

Generátory dusíka BOGE N 7 P - N 56 P.

Využijte vysoce účinný modulární systém Boge, který můžete snadno rozšířit a modernizovat. Bolt-on a naladenie požadovaného množství dodávek. Tlak adsorpcie (PSA) technologie poskytuje stabilnú čistotu dusíku až 5,0 (99,999%).

Generátory dusíku BOGE N 7 P - N 56 P - PROSPEKT

Boge generátory dusíku se skladují z dvou propojených nádrží, které střídavě používají před kontinuální adsorpcí dusíku. Zmeny tlaku zatížené (PSA), čistě stlačený vzduch proudící nádoby s oxidom molekulárního sita (CMS). Molekulární kyslíka ve vzduchu jsou absorbovány tak dlouho, dokud CMS nasýtenia. Potom to připravte na druhou nádrž, nasýtená nádrž regeneruje. Tento proces probíhá v každém modulu.

Výhody na prvý pohľad

Minimální servisní náklady
Boge Generátory dusíku jsou Practical bezúdržbové díky jeho vysoce kvalitním vložkám, odolným ventilom a odolnému absorbujúcemu materiálu - to vše ovládá hladké fungování vožusíka kvality vysusíka.

Vysoko flexibilná výroba
V Boge Generátoroch dusíku můžete nastavit stupeň čistoty, síly a množství vždy flexibilně podle vašich potřeb. Nemusíte ztrácet energii a peníze při vysokých zkouškách čistoty nebo prerasteného systému. BOGE Generátory dusíku jsou založeny na vás, a ne naopak!

Špičková riadiaca technológia
Boge Generátory dusíku mohou být dodatečně vybaveny mikroprocesorem nebo dotykovou volbou ovládacích prvků, které jsou na síti kompatibilní přes standardní modem nebo GPRS. Okrem toho, diaľkové ovládanie cez rozhranie Ethernet.

vysoká kvalita
Boge generátory dusíku, naplněné vysoce kvalitní redakční systém, zajišťují vysokou spolehlivost a maximální životnost. Najlepšia kvalita materiálů a přísné výrobní kontroly jsou zajištěné.

Více o generátoru dusíku pro výrobu dusíku ze stlačeného vzduchu zde.

 

no alt

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo