Řízení BOGE

riadenia

Řízení a ovládání zařízení

Při řízení systému se rozlišuje mezi přímým ovládáním stroje, nadřazeným ovládáním a dálkovým monitorováním. Koncept řízení a monitorování BOGE je založen na různých potřebách uživatelů stlačeného vzduchu na místě s cílem dosáhnout co nejvyšší účinnosti. Pro efektivní řízení stroje byly vyvinuty oleje BASIC, RATIO a FOCUS pro olejem mazané kompresory. PRIME je nejnovější generace řízení účinnosti pro bezolejové šroubové kompresory: Podsvícený LC displej s prostým textem zobrazuje hlášení poruch / údržby, provozní stavy a všechny provozní parametry na třech hlavních displejích.

Čtěte více

Vzdálené monitorování kompresoru BOGE

Vzdálené monitorování kompresoru je ideálním řešením, jak zabránit poruchám a prostojům a zajistit efektivní a spolehlivý přívod stlačeného vzduchu. Vzdálené načítání dat je prováděno mobilním telefonem, zprávy jsou odesílány jako SMS, e-mail, hlasová pošta nebo fax. Hodnoty procesních dat z ovládacích prvků RATIO, FOCUS, PRIME a airtelligence provis 2.0 lze zobrazit přes Modbus. Všechny zprávy lze celosvětově vyvolat na webových vizualizacích pomocí webového prohlížeče bez dalšího softwaru.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo