Sterilní filtr BOGE

Sterilní filtr BOGE, řada ST

Živé organismy, jako jsou bakterie, bakteriofágy a viry, představují v mnoha oblastech hlavní zdravotní problém. Sterilní filtry generují 100% sterilní stlačený vzduch bez bakterií.

Pracovní princip

Proud předčištěného vzduchu prochází filtračním prvkem z vnějšku dovnitř. Filtrační prvek se skládá ze dvou filtračních stupňů. V předfiltru jsou zadrženy mikroorganismy do velikosti 1 um. Druhý filtrační stupeň se skládá z chemicky a biologicky neutrálního, trojrozměrného mikrovlákna, vyrobeného z borosilikátu. Zbývající organismy jsou zde odfiltrovány. Filtrační vložky fixuje klec z nerezové oceli.

Filtry lze vyčistit a sterilizovat až 100krát. Za tímto účelem jsou tlumeny. Filtrem proudí pára až do + 200 ° C. Pára může být vedena přes filtr z obou stran. Je také myslitelná sterilizace pomocí jiných médií.

  • Horká voda
  • Horký vzduch
  • Plyn (ethylenoxid, formaldehyd)
  • H2O2

vlastnosti

Materiál z nerezové oceli.
Všechny kovové součásti filtru jsou vyrobeny z vysoce legované nerezové oceli. Nerezová ocel neposkytuje živnou půdu pro mikroorganismy a nemůže ani korodovat, ani hnít.

Odolný.
Filtrační médium je neaktivní a odolné vůči chemikáliím a vysokým teplotám. Bakterie nemohou růst skrz nebo skrz.

Krátké sterilní kontaktní vzdálenosti.
Sterilní filtr by měl být nainstalován přímo na koncového uživatele.

oblasti použití

  • Potravinářský a luxusní potravinářský průmysl.
  • Farmaceutický průmysl.
  • Chemický průmysl.
  • Obalový průmysl.
  • Lékařská technologie.

 

 

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo