Koncept ovládání ARS

Šroubové kompresory BOGE a pístové kompresory s mimořádným tlumením hluku jsou vybaveny moderním konceptem řízení ARS (Autotronic, Ratiotronic, Supertronic).
Ovládání ARS se liší z hlediska vybavení a monitorovacích funkcí.

ARS je integrovaný koncept řízení a monitorování, který má dva cíle:

  • Úspora energie a tím snížení provozních nákladů.
  • Prodloužení životnosti kompresoru díky co nejmenšímu opotřebení.

U šroubových kompresorů usiluje řízení ARS o nákladově efektivní přerušovaný provoz pomocí mikrokontroléru s přihlédnutím k max. povolené spínací cykly motoru. Pístové kompresory pracují pouze v úsporném přerušovaném provozu

Všechna naprogramovaná data jsou uložena v paměťovém modulu (EEPROM), který lze elektricky zapisovat a mazat. Uložené informace jsou proto opět k dispozici i po výpadku proudu.

Modulární konstrukce

Ovládání ARS se skládá z jednotlivě dostupných standardních komponent. Jednotlivé komponenty lze také snadno přidat později. Tímto způsobem lze ovládací prvky optimálně přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka na vybavení. Rychlá zaměnitelnost ovládacích prvků v případě poruchy zvyšuje dostupnost kompresoru. Časově náročné a nákladné odstraňování problémů odborníky již není nutné.

 

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo