Spirálové kompresory BOGE

V citlivých oblastech, jako jsou zubní ordinace a kliniky, se po mnoho let používá 100% bezolejový stlačený vzduch od společnosti BOGE. Naše spirálové kompresory byly vyvinuty speciálně pro citlivá prostředí, kde jsou bezpodmínečně nutné podmínky bez obsahu oleje. Řada EO navíc přesvědčí svým extrémně tichým provozem s nízkými vibracemi.

Prospekt - spirálové kompresory BOGE

100% bezolejový, vysoce kvalitní stlačený vzduch

Srdcem kompresorů BOGE EO (Eccentric, Oilfree) je jeden nebo více spirálových kompresorů. Funguje to pomocí dvou kompresorových šroubů, z nichž jeden je stacionární, zatímco druhý se otáčí excentricky. Obě spirály se vzájemně spojují, ale nedotýkají se. Nasávaný vzduch je nepřetržitě tlačen do stále užšího vnitřního prostoru a vytváří vysoce kvalitní stlačený vzduch bez pulzací, 100% bez oleje. Díky dvoustupňovému dochlazování se účinnost dále zvyšuje. V případě potřeby vyššího dodávaného množství lze do jedné skříně umístit až čtyři kompresory.

Čtěte více

Spirálový kompresor BOGE Eo - Tichý, kompaktní a bez vibrací

Čím blíže je kompresor k pracovišti, tím více se dostává do popředí otázka hladiny akustického tlaku. To je místo, kde spirálový kompresor boduje svým tichým a tichým provozem a mimořádně nízkými vibracemi. Ideální z. B. pro laboratoře nebo nemocnice.

Čtěte více

Spirálový kompresor BOGE se cení také při výrobě mléka

Jako poslední přírůstek do série je EO 11 zaměřen speciálně na zemědělství. Při výrobě mléka lidé ocení extrémně tichý chod spirálových kompresorů.

Čtěte více

Spirálový kompresor BOGE

Scroll kompresory (scroll = anglický šroub) jsou bezolejové kompresory. To znamená, že v místnosti kompresoru není žádný olej. Kompresor se skládá ze dvou bezkontaktních blokovacích šroubů, z nichž jeden je stacionární a druhý se pohybuje excentricky po kruhové dráze. Rotace, ve které je vzduch původně nasáván, vytváří při každé rotaci dvě menší komory, ve kterých je vzduch stlačován a poté vytlačován ve středu spirály. Vzhledem k nepřítomnosti oleje ve vzduchu jsou tyto kompresory např. Používá se v lékařské technice, farmacii, zemědělství, laboratořích nebo zubních ordinacích. Maximální tlak je obvykle 8 nebo 10 bar.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo