Regulace pístových kompresorů BOGE

Regulace pístových kompresorů BOGE pístové kompresory pístový kompresor Tlakový spínačPístové kompresory jsou obvykle ovládány tlakovými spínači. Tlakové spínače musí být umístěny v místě, kde je stlačený vzduch klidný. Jedná se například o tlakovou nádobu, nikoli o potrubí mezi kompresorem a nádobou.

Tlakový spínač vypíná kompresor při maximálním tlaku a znovu zapíná při 20% pod maximálním tlakem. Obvod je 8:10 bar nebo 12:15 bar.

Malý spínací rozdíl se nedoporučuje, protože kompresor se potom spíná příliš často a zvyšuje se opotřebení kompresoru a motoru. Zapínací tlak lze snížit, pokud vypínací tlak zůstane stejný. To má tu výhodu, že kompresor má delší doby chodu, ale také delší prostoje. Nastavený zapínací tlak nesmí klesnout pod minimální tlak v síti stlačeného vzduchu.

Pístové kompresory nepokračují v chodu, ale vypnou se ihned po dosažení maximálního tlaku (přerušovaný provoz).

Díky tomu jsou pístové kompresory zvláště vhodné jako stroje se špičkovým zatížením. Kompresor se zapne pouze při zvýšené potřebě vzduchu a vypne se při dosažení maximálního tlaku bez doby doběhu, tj. Bez potřeby energie přibližně 30% při volnoběhu.

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo