Generátory kyslíku Boge O 3 P - O 15 P

Flexibilní a efektivní generátor pro výrobu kyslíku

Flexibilní a efektivní generátor pro výrobu kyslíku

Generátory kyslíku BOGE O 3 P - O 15 P

Stante se nezávislý. Díky nové produktové řadě produkujte kyslík spolehlivě a levně v jakémkoliv množství. Boge generátory O 3 P O P 15 nebo Boge O 3 O 15 PE PE produkojú kyslík v čistotě 90 až 95 procent.

Generátory kysliku BOGE O 3 P - O 15 P - PROSPEKT

Boge generátory kyslíku používají vysoce účinnou metodu komprese "Pressure Swing Adsorpční" (PSA) pro výrobu kyslíku. Základní jsou dva s zeolitu molekulových sít (ZMS) naplněných kontejnerů, které jsou zaplaveny střídavě s čistým stlačeným vzduchem a oddělují dusík z kyslíku fyzicky. Získaný kyslík přechází do speciální nádoby a je k dispozici.

Modulární a vysoce výkonný - takové jsou BOGE systémy stlačeného vzduchu

Můžete dokončit svůj systém na stlačený vzduch s praktickým Boge modulového systému. Až dva expanzní kanálů může být připojen k hlavní kanál. Každý kanál jsou přiřazeny až šest jednotlivých modulů, které jsou zase velmi snadno nainstalovat. Při standardní základní kontrolu kyslíku generátorů bogey získat až dvou čteních: například, čistota kyslíku a množství kyslíku. Volitelně regulace prémie je k dispozici představují další měření.

Optimálně vyvážený celkový systém obsahuje kompresor, filtrace, Kondenzační sušičky, Adsorbéry s aktivním uhlím, vzduchojemů, generátor kyslíku a kyslíkovou láhev. Pro vaši péči bezpečnou a ekonomickou výrobu kyslíku.

Tlak adsorpce: Dva se zeolitem molekulárních sít (ZMS) naplněné kontejnery jsou zaplaveny střídavě s čistým stlačeným vzduchem způsobit fyzikální separaci dusíku a kyslíku.

Výhody na první pohled

snadno se udržuje
Těleso ventilu z nerezové oceli, bez opotřebení čidla oxidu zirkonia a zeolitu molekulové síto, aby se zajistilo správné fungování a kvalitní kyslík. S takovými komponenty vysoké kvality, kyslíkové generátory BOGE jsou prakticky bezúdržbové.

ekonomicky
Boge generátory kyslíku, aby si nezávisle na dodavateli. Náklady přes skladování, ztráty odpařováním nebo zbytky účty plynů v pronájmu plavidel. Efektivní kyslík není vyrábět v odpovídajícím množství dodávek a vysoké čistotě.

najisto
Boge kyslíkové generátory rizika od uložení vysokotlakých válců a manipulaci s kyslíkovými bombami jsou passé. Průběžné sledování analyzátorem čistoty a displejem vám poskytne spolehlivé zabezpečení.

kompaktní
Z sterilní filtr pro lékařské aplikace speciálně potažené kyslíku produkt Plynová cisterna váš poskytovatel systému BOGE má vše, co potřebují vysoce účinné kyslíkové generátory na součásti léčby.

Více o generátorech kyslíku pro výrobu kyslíku ze stlačeného vzduchu naleznete zde.

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo