Rekuperace tepla

Výměník tepla BOGE Duotherm

Výměník tepla BOGE Duotherm

U šroubových kompresorů s chlazením vstřikováním oleje absorbuje olej přibližně 85% tepla. Výměníky tepla lze použít k odběru tepla z oleje a k ohřevu užitkové nebo topné vody.

Voda protékající protiproudem výměníkem tepla se ohřívá na + 70 ° C. Množství ohřáté vody závisí na teplotním rozdílu.


BOGE Duotherm - rekuperace tepla z kompresorů BOGE

BOGE Duotherm - rekuperace tepla z kompresorů BOGE Díky našemu externímu zpětnému získávání tepla získají naši zákazníci ze svých kompresorů maximum - až 72 procent použité energie je rekuperováno a je k dispozici pro jiné oblasti použití. Nové, ale i starší stroje lze snadno dovybavit BOGE Duotherm. To enormně zlepšuje jejich energetickou účinnost.

Čtěte více...

Rekuperace tepla kompresorových systémů - prodej a montáž

Ekologické povědomí a rostoucí náklady na energii vedou provozovatele kompresorových systémů k tomu, aby přestali využívat obrovský potenciál odpadního tepla z kompresoru. Poptávka po provozu účinných systémů pro rekuperaci tepla. Díky tomu je odpadní teplo z kompresorů použitelné a odvádí jej pomocí chladicího média (vzduch / voda). Toto chladicí médium obsahuje až 94 procent elektrické energie dodávané do kompresoru ve formě tepla. Může být použit k vytápění místností a k ohřevu užitkové a topné vody.

Čtěte více...

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1
CZ- 586 01 Jihlava

info@kompresory-boge.cz

Otevírací doba:
7:00 - 16:30 pondělí - pátek

odkaz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení