Lékařské systémy stlačeného vzduchu BOGE

Již více než 50 let vyvíjí společnost BOGE individuální a standardně vyhovující systémová řešení pro vysoce citlivou oblast aplikace medicínského zásobování stlačeným vzduchem společně se známými dodavateli nemocničního vybavení a výrobci zdravotnických produktů. Bezpečnost pacienta má vždy nejvyšší prioritu.

Lékařské systémy stlačeného vzduchu BOGE- prospekt

Lékařské systémy BOGE

Lékařské systémy BOGE

Na lékařský stlačený vzduch se vztahuje evropský zákon o léčivých přípravcích, a proto jsou zakázány ústupky stanovené čistotě vzduchu. Jako osmý stupeň přípravy zajišťují sterilní filtry nejvyšší kvalitu dýchaného vzduchu - ať už pacienti potřebují ventilaci, nebo je třeba dodávat anesteziologické systémy.

Čtěte více

Vícenásobná redundance a spolehlivé napájení chráněné proti selhání s lékařsky čistým stlačeným vzduchem

SPOLEHLIVÝ A EFEKTIVNÍ DESIGN ZAŘÍZENÍ Díky modulární a flexibilní konstrukci systému a propracované koncepci redundance jsou systémy BOGE vždy přizpůsobeny extrémním případům - a zajišťují dodávku medicínsky čistého stlačeného vzduchu i v případě výpadku proudu. Každý systém má při výrobě stlačeného vzduchu nejméně tři redundance.

Čtěte více

Lékařská řešení stlačeného vzduchu od BOGE

VAŠE VÝHODY
Lékařská řešení stlačeného vzduchu od společnosti BOGE se vyznačují

  • Více než 50 let zkušeností s vývojem systémů stlačeného vzduchu v citlivých oblastech umělé ventilace, chirurgických nástrojů a dalších lékařských systémů
  • Splnění všech zákonně platných směrnic a norem DIN
  • Nejvyšší bezpečnostní orientace systémů díky vícenásobné redundanci
  • Flexibilní, modulární systémový design s neustálým zvyšováním efektivity
  • Využití vysoce účinných technologií pro úsporu energie

Čtěte více

Absolutně čistý dýchací vzduch pro umělé dýchání

Absolutně čistý dýchací vzduch pro umělé dýchání

K péči o pacienta lze použít pouze absolutně čistý dýchací vzduch s maximální dostupností. Se zpracovatelskými jednotkami BOGE se generovaný stlačený vzduch suší, čistí a zpracovává na lékařský stlačený vzduch podle DIN EN ISO 7396-1 v 7 fázích.

Čtěte více

Stlačený lékařský vzduch - prémiová řešení pro širokou škálu aplikací

V medicíně, farmaceutické technologii a lékařské praxi musí být stlačený vzduch suchý, bez oleje a bez choroboplodných zárodků. Přísné požadavky na stlačený lékařský vzduch vyžadují spolehlivé vybavení.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo