Šroubové kompresory se vstřikem oleje BOGE

Šroubové kompresory BOGE - perfektně sedí od 2,2 do 355 kW

Olejové skrutkové kompresory

Šroubový kompresor BOGE

Šroubový kompresor BOGE

Šroubové kompresory jsou zvláště vhodné pro použití s ​​nepřetržitou spotřebou stlačeného vzduchu bez velkých špiček zatížení - pracovní cyklus = 100 procent. Jsou ideálně vhodné jako stroje se základním zatížením v systémech kompozitních kompresorů. Šnekový kompresor je nejekonomičtější možností pro velké dodané množství. Objemový průtok bez pulzací: Díky rovnoměrnému stlačení lze šroubový kompresor použít také pro velmi citlivé spotřebiče stlačeného vzduchu. Šroubové kompresory pracují ekonomicky při konečných kompresních tlacích mezi 5 a 14 bary. Obvyklé úrovně maximálního tlaku pmax pro šroubové kompresory jsou 7,5 bar, 8 bar, 10 bar a 13 bar.

Čtěte více

Stupeň kompresoru BOGE

Stupeň kompresoru BOGE

Kompresory snižují objem vzduchu a zajišťují tak požadovanou kompresi systému stlačeného vzduchu pomocí různých nastavitelných stupňů kompresoru. Kompresory na stlačený vzduch jsou k dispozici v různých provedeních. Princip komprese pístových kompresorů zaručuje spolehlivý přívod stlačeného vzduchu pro aplikace, které se spoléhají na vysoké tlaky. Pístový kompresor dosahuje stupně bezolejového kompresoru pomocí pohonu tlačnou tyčí. Šroubové kompresory BOGE řady S nasávají atmosférický vzduch přes filtr sání vzduchu skříně kompresoru přes sací filtr s vložkou z papírového mikrofiltra. Po průchodu dynamicky pracujícím multifunkčním regulátorem sání vstupuje vyčištěný vzduch do stupně kompresoru. Stupeň kompresoru je poháněn elektromotorem. Do kompresní komory se vstřikuje nepřetržitě chlazený olej v jemných dávkách. Směs oleje a vzduchu vytéká ze stupně kompresoru do nádrže na odlučovač oleje na stlačený vzduch. V následném chladiči oleje se olej ochladí zpět na optimální teplotu pro vstřikování do stupně kompresoru. Je vyčištěn v mikrofiltru do té míry, že může být znovu použit v olejovém okruhu. Termostatický ventil v olejovém okruhu zajišťuje, že všechny šroubové kompresory BOGE mají optimální teplotu oleje v každé provozní fázi.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo