Odlučovače oleje a vody BOGE

Odlučovač oleje a vody z kondenzátu BOGE

Odlučovač oleje a vody se skládá z těchto částí

1 = vstup kondenzátu
2 = přetlaková komora
3 = sběrač nečistot
4 = přepadové potrubí
5 = indikátor úrovně
6 = předfiltr
7 = adsorpční filtr
8 = výstup vody
9 = přepad oleje, výškově nastavitelný
10 = vzorkovací ventil


Odlučovač oleje a vody je vhodný k úpravě kondenzátů, ke kterým dochází při kompresi, pomocí šroubových kompresorů s chlazením vstřikováním oleje a 1 a 2stupňových pístových kompresorů.

Odlučovač oleje a vody bez problémů odděluje kondenzát od pístových a šroubových kompresorů, pokud jsou použity oleje, které neemulgují.

funkce

  • Kondenzát obsahující olej se přivádí do přetlakové komory odlučovače oleje a vody. Tam je přetlak snížen bez turbulencí v oddělovací nádobě. Nečistoty nesené kondenzátem se shromažďují ve vyjímatelné nádobě na shromažďování nečistot.
  • V separační nádrži se olej usazuje na povrchu kvůli své nižší měrné hustotě. Olej je veden do sběrné nádoby na olej výškově nastavitelným přepadem oleje a je k dispozici k likvidaci.
  • Předčištěný kondenzát protéká předfiltrem, který odfiltruje zbývající kapičky oleje. Fáze adsorpčního filtru poté váže poslední část oleje.

Poznámka

Všechny systémy odlučování oleje a vody jsou systémy úpravy vody a vyžadují schválení zákonem. Odlučovač oleje a vody by měl mít značku schválení typu. To eliminuje časově náročný a nákladný schvalovací proces. Úplně postačuje jednoduchá registrace u příslušného vodohospodářského úřadu.

Vlastnosti

  • Týdenní test filtru.
  • Vzorek kondenzátu se porovná s referenční kapalinou. Po dosažení povolené oblačnosti je nutná výměna filtru.
  • Žádné oddělování emulzí olej-voda.
  • U těchto stabilních emulzí je nutné speciální zpracování pomocí systémů štěpení emulzí.

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo