Odváděč kondenzátu s hladinovým plovákem pro měření hladiny

Odtok kondenzátu s hladinovým plovákem - Parní odvaděč s plovákem pro měření hladiny se skláda ze:

1 = sběrná nádoba
2 = plovák na úrovni
3 = vedení
4 = stoupací potrubí
5 = membrána ventilu
6 = elektromagnetický ventil
7 = kontrolní vedení

Nahromaděný kondenzát je veden do sběrné komory odtoku kondenzátu. Plovák se pohybuje na vodítku s úrovní kondenzátu ve sběrném prostoru pasti. V této příručce jsou tři kontakty, které elektronicky zaznamenávají hladinu naplnění sběrné komory. Jakmile plovák dosáhne kontaktu 2, elektrické ovládání otevře elektromagnetický ventil. Membrána ventilu je uvolněna z tlaku pomocí vodicího potrubí a odtok je otevřen. Tlak v systému vytlačuje kondenzát z odtoku kondenzátu stoupací trubkou.

Hladina kondenzátu ve sběrné nádrži klesá a po nastaveném čase t řízení uzavře odtok před únikem stlačeného vzduchu. Pokud hladina kondenzátu nedosáhne v čase t kontaktu 1, je odtok otevřen ve stanovených časových intervalech a po definované době otevření opět uzavřen. Tím je zajištěno úplné vyprázdnění komory pro shromažďování kondenzátu.

Pokud hladina kondenzátu dosáhne kontaktu 3, spustí řídicí systém hlavní alarm. Spínací intervaly a otevírací doby zůstávají nezměněny

vlastnosti

  • Časově závislé čisticí cykly.
  • Ani při dlouhých odstávkách nedochází k vyschnutí kondenzátu.
  • Žádná ztráta stlačeného vzduchu.
  • Je vyžadováno elektrické připojení.

 

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo