Technologie BOGE

Při vývoji svých produktů kombinuje BOGE vynikající kvalitu BOGE s inovativními technologiemi. Technologický pokrok, vysoký výkon a trvanlivost jsou u našich strojů na prvním místě a vedou k obzvláště účinným řešením. My v BOGE tomu říkáme „inovativní kvalita". Kromě těchto požadavků na nás samého mají nejvyšší prioritu potřeby a požadavky našich zákazníků.

no alt

Stupeň kompresoru BOGE

Stupeň kompresoru BOGE Stupeň kompresoru BOGE je nejúčinnější, jaký jsme kdy nainstalovali - vývoj od naší společnosti. Za tímto účelem vyvinuli naši inženýři speciálně pro šroubový rotorový profil 5: 6.

Čtěte více...

Bezolejové pístové kompresory řady PO

Bezolejové pístové kompresory řady PO Pístové kompresory nové bezolejové řady PO zaručují minimální opotřebení, optimální přístupnost a extrémně kompaktní design. Naše řada PO kombinuje dlouhou životnost s vysokým výkonovým potenciálem. S jeho pomocí jsme vyvinuli vysoce účinné, nenáročné na údržbu a kompaktní kompresory s nízkou hlučností. Díky konceptu modulárního designu lze implementovat různé varianty a varianty specifické pro cílové skupiny.

Čtěte více...

Moderní výroba kyslíku s BOGE: flexibilní a podle potřeb

Moderní výroba kyslíku s BOGE: flexibilní a podle potřeb Produkujte svůj vlastní čistý kyslík s BOGE a staňte se nezávislí na externích dodavatelích. Maximální účinnost: Díky našemu procesu adsorpce kolísání tlaku můžete vyrábět kyslík s absolutní ekonomickou účinností.

Čtěte více...

Produkujte sami, volně kombinujte: generátory dusíku BOGE N 8 P až N 64 P

Produkujte sami, volně kombinujte: generátory dusíku BOGE N 8 P až N 64 P Produkujte sami, volně kombinujte: generátory dusíku BOGE N 8 P až N 64 P Obrázek dusíku z kompresorů BOGE Naše generátory dusíku se vyznačují inovacemi, flexibilitou a vysokým stupněm čistoty. Staňte se zcela nezávislí na dodavatelích.

Čtěte více...

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1
CZ- 586 01 Jihlava

info@kompresory-boge.cz

Otevírací doba:
7:00 - 16:30 pondělí - pátek

odkaz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení