Balíčky služeb šité na míru

V závislosti na vašich potřebách si můžete rezervovat jednu z našich čtyř konkrétních nabídek služeb. Ty se rozšiřují na kompletní správu stlačeného vzduchu, samozřejmě našimi kvalifikovanými odborníky, včetně záruky až na deset let.

Inspekce BOGE

Tento balíček vám nabízí spolehlivost a zabezpečení. Naši specialisté každé tři měsíce provádějí kontrolu - jejich cestovní a pracovní doba je již zahrnuta. Proto máte pravidelný přehled o stavu vašeho systému stlačeného vzduchu. Pokud jsou nutné údržbářské nebo opravářské práce, budou provedeny za samostatný poplatek v samostatném termínu nebo okamžitě.

Údržba BOGE

Tento balíček vám nabízí nákladově efektivní uvedení do provozu našimi specialisty. Rovněž provádíme údržbu vašeho systému stlačeného vzduchu každých 3000 provozních hodin, nejméně však jednou ročně. Volitelně lze drobné opravy provést okamžitě na místě.

Prémiová údržba

Tento balíček zahrnuje všechny údržbářské práce včetně všech dílů opotřebení a údržby s následným protokolem o údržbě. Likvidace provozních materiálů a starých dílů je již součástí balení. Poskytujeme vám slevu na náhradní díly. K údržbě používáme pouze naše kairpaky BOGE - tj. Originální díly a balíčky údržby. Certifikovaný technik BOGE vám také poskytne okamžitý servis na místě v případě nouze, aniž by vznikl samostatný paušál. S naší prémiovou údržbou máte nárok na 24měsíční záruku na váš systém stlačeného vzduchu BOGE. V případě potřeby můžeme za jednorázový příplatek použít také BOGE airstatus ke vzdálenému monitorování vašeho systému pro účely transparentní správy systému.

Kompletní servis

Náš kompletní servisní balíček pokrývá veškeré práce na vašem systému stlačeného vzduchu bez výjimky - náhradní a údržbové díly i uvedení vašeho systému do provozu jsou již zahrnuty. Zaručujeme také doby odezvy na všechny opravy do 24 hodin. Na přání můžeme váš systém vybavit také systémem BOGE airstatus. S tímto nástrojem máte vždy indikátor poruchy, datový dotaz v reálném čase, datovou paměť a webovou vizualizaci. Máte také možnost zobrazit tato data prostřednictvím aplikace BOGE na smartphonu nebo tabletu, bez ohledu na místo.

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo