Lékařské systémy BOGE

Na lékařský stlačený vzduch se vztahuje evropský zákon o léčivých přípravcích, a proto jsou zakázány ústupky stanovené čistotě vzduchu. Jako osmý stupeň přípravy zajišťují sterilní filtry nejvyšší kvalitu dýchaného vzduchu - ať už pacienti potřebují ventilaci, nebo je třeba dodávat anesteziologické systémy.

Lékařské systémy BOGE

Zdravotnický personál

Ať už jde o lůžka pro pacienty nebo operační sály - lékařský stlačený vzduch je vyžadován všude v nemocnici a musí být neustále k dispozici. Díky nejméně třem redundantním výrobám stlačeného vzduchu je riziko poruchy prakticky vyloučeno.

Chirurgické nástroje

Četné chirurgické nástroje a nástroje pracují se stlačeným vzduchem - například k propíchnutí, vrtání nebo disekci. Kromě toho musí být zdravotnické prostředky znovu a znovu kontrolovány nebo sušeny. Lékařský stlačený vzduch vydechne všem zúčastněným.

VAŠE VÝHODY

  • Se správnými nástroji pro vyšší efektivitu
  • Simulační software pro porovnávání systémů
  • Frekvenčně řízené lékařské kompresorové systémy
  • Nejmodernější koncepty řízení, monitorování a vizualizace
  • Koncepty rekuperace tepla
  • Ovládání sušiče vzduchu pro lékařské dýchání závislé na zatížení

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo