Další výňatky z regulace nádrže na stlačený vzduch

Provoz nádrží na stlačený vzduch § 13

(1) Každý, kdo provozuje zásobník stlačeného vzduchu, musí jej udržovat v dobrém stavu, řádně jej provozovat, monitorovat, neprodleně provádět nezbytná opatření pro údržbu a opravy a podle okolností přijmout nezbytná bezpečnostní opatření.

Osvědčení o zkoušce a adresář nádrže na stlačený vzduch § 14

(1) Nádrže na stlačený vzduch musí být opatřeny zkušební značkou jako důkaz provedené počáteční zkoušky.

(2) Každý, kdo provozuje nádrž na stlačený vzduch skupiny IV nebo VII, musí vytvořit zkušební knihu nebo zkušební soubor, který zaznamená výsledky opakovaných zkoušek a v případě potřeby i mimořádných zkoušek odborníky. K inspekční knize nebo inspekční složce musí být přiloženy osvědčení odborníka o počáteční kontrole a přejímací zkoušce s příslušnými dokumenty (výkres, osvědčení o materiálu a tepelném zpracování).

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo