Všestranný servis stlačeného vzduchu BOGE

servis kompresoru boge

odkudkoli a kdykoli. Naše služby v oblasti stlačeného vzduchu sahají od technické podpory v případě nouze, přes balíčky údržby a záruk, stejně jako různé možnosti financování až po diagnostické nástroje pro efektivní správu stlačeného vzduchu. Principem naší služby BOGE je design založený na potřebách přizpůsobený vašemu příslušnému profilu požadavků. Můžete dokonce delegovat celou správu a optimalizaci vašeho systému stlačeného vzduchu na naše kvalifikované zaměstnance.

Služba, která si zaslouží své jméno: Služba BOGE vám nabízí možnost plně se soustředit na svou práci. Nemusíte mít na paměti, pokud je přítomen další termín obhlídky Vašeho systému stlačeného vzduchu. Nemusíte se starat o pravidelnou údržbu a dokumentace. Nemusíte čekat neočekávané náklady. Jediná věc, kterou můžete udělat, je promluvit se s námi o Vašich požadavků a budeme rozvíjet vhodný balíček služeb pro Vás.

Naše zásada servis: Vyrobeno pro individuální požadavky. Stavět různé balíčky služeb, většinou na sebe: Téměř všechny služby balíčku inspekce jsou zahrnuty v balíčku údržby. Balíček údržby prémie opět zahrnuje služby balíčku údržby. A konečně, nabízí plný balík služeb největší rozsah. Tak to je pro vás snadné optimálně zajistit v každém ohledu. V tomto případě je, že čím rozsáhlejší jsou dohody o služby, větší bezpečnost a úleva pro vás jako provozovatele systému stlačeného vzduchu.

COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1
CZ- 586 01 Jihlava

info@kompresory-boge.cz

Otevírací doba:
7:00 - 16:30 pondělí - pátek

odkaz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení