Instalace nádrží na stlačený vzduch

Nádrž na stlačený vzduch by měla být umístěna na co nejchladnějším místě. Výsledkem je, že se v nádrži na stlačený vzduch vysráží více kondenzátu a nedostane se do sítě stlačeného vzduchu, a tedy do přípravy stlačeného vzduchu.

Tlakové nádoby musí být nastaveny tak, aby byly nebo mohly být přístupné pro opakované zkoušky a aby byl jasně viditelný štítek výrobce.

Zásobník stlačeného vzduchu by měl být instalován na vhodnou základovou desku s dostatečným prostorem pro kontroly. Je třeba vzít v úvahu, že při tlakových zkouškách se zatížení základu zvyšuje v důsledku naplnění nádrže na stlačený vzduch vodou.

Nádrže na stlačený vzduch musí být nastaveny tak, aby nebyli ohroženi zaměstnanci nebo třetí osoby. Je třeba dodržovat požadované ochranné oblasti a vzdálenosti.

Tlakové nádoby a jejich zařízení musí být chráněny proti vnějším mechanickým vlivům (např. Vozidlům) do té míry, že nelze očekávat poškození s nebezpečnými účinky na zaměstnance nebo třetí strany.

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo