Spotřeba stlačeného vzduchu u stříkacích pistolí

Nanášení barvy ze stříkací pistole musí být rovnoměrné a bez kapek. Z tohoto důvodu jsou trysky stříkacích pistolí na barvy konstruovány pro rozšiřující se objemový tok bez turbulencí s vysokou výstupní rychlostí. Výsledkem je výrazně vyšší spotřeba stlačeného vzduchu než u válcových trysek.

Konzistence a požadované nanášené množství použité barvy určuje pracovní tlak a průměr trysky stříkací pistole. Tyto dvě hodnoty mají významný dopad na spotřebu stlačeného vzduchu.

Rozlišují se ploché, široké a kulaté trysky pro stříkací pistole. Nanášení barvy je ovlivněno různými tvary paprsků. Liší se svou spotřebou stlačeného vzduchu. V mnoha případech lze stříkací pistole přepínat mezi tvary paprsků.

Následující tabulky uvádějí referenční hodnoty spotřeby stlačeného vzduchu u stříkacích pistolí v závislosti na pracovním tlaku, průměru trysky a tvaru paprsku.

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo