Řízení a ovládání zařízení

Při řízení systému se rozlišuje mezi přímým ovládáním stroje, nadřazeným ovládáním a dálkovým monitorováním. Koncept řízení a monitorování BOGE je založen na různých potřebách uživatelů stlačeného vzduchu na místě s cílem dosáhnout co nejvyšší účinnosti. Pro efektivní řízení stroje byly vyvinuty oleje BASIC, RATIO a FOCUS pro olejem mazané kompresory. PRIME je nejnovější generace řízení účinnosti pro bezolejové šroubové kompresory: Podsvícený LC displej s prostým textem zobrazuje hlášení poruch / údržby, provozní stavy a všechny provozní parametry na třech hlavních displejích.

V automatické síti převezme trinity řízení až tří kompresorů různých velikostí a typů. airtelligence provis 2.0 konfiguruje systémy s předvídavostí pro maximální možnou ekonomickou efektivitu a sleduje všechny funkce. Toto je efektivní řízení systému až pro 16 kompresorů v síti.

Airtelligence provis 2.0 je řízení sítě závislé na spotřebě až pro 16 kompresorů a 8 dalších připojovacích modulů příslušenství, pro dalších 16 externích analogových senzorů a navíc 24 externích digitálních vstupů. To znamená, že účinnost lze kontrolovat přímo pomocí jasných reprezentací.

BOGE airstatus kombinuje čtyři úkoly řízení systému stlačeného vzduchu v jednom zařízení: chybové zprávy, vzdálené načítání dat, ukládání dat, webová vizualizace. Airstatus také jednoduše a spolehlivě sleduje vzdálené nebo špatně přístupné kompresory, decentralizované komponenty zpracování nebo odtoky kondenzátu.

COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1
CZ- 586 01 Jihlava

info@kompresory-boge.cz

Otevírací doba:
7:00 - 16:30 pondělí - pátek

odkaz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení