Menu

Kompresory BOGE

kompresory boge predaj kompresor cenaVšechny šroubové kompresory BOGE se vyznačují maximální spolehlivostí, vysoce účinnou provozem a obzvláště snadnou údržbou. Tyto robustní stroje tvoří páteř průmyslu, ať už jsou chlazeny vstřikováním oleje nebo bez oleje, s frekvenční regulací, s řemenovým pohonem nebo s přímým spojením.

Nejdůležitější výhody na první pohled:

  • Kontinuální a energeticky úsporná výroba stlačeného vzduchu
  • Nízké náklady na energii díky vysoce účinným pracovním metodám
  • Příjemně tichý chod díky hlukovým jednotkám

Kompresor BOGE bez oleje

Bezolejové kompresory určené pro speciální potřeby jsou nezbytné například pro zdravotnický a potravinářský průmysl. Výdej u motorů mazaných olejem umožňuje stlačený vzduch bez oleje. Bezolejové kompresory mají flexibilní modulární strukturu a lze je přizpůsobit konkrétním provozním podmínkám - od proměnlivých tlaků a dodávaného množství až po volitelné součásti, jako jsou dvojité nádrže nebo integrované membránové sušičky.

Čtěte více

Pístové kompresory BOGE

Pístové kompresory mají speciální oblasti použití - všude tam, kde přívod stlačeného vzduchu nezávisí na provozu s konstantním špičkovým zatížením. Přerušovaná poptávka: pístové kompresory jsou vhodné pro kolísání spotřeby stlačeného vzduchu při špičkách zatížení. Mohou být použity jako stroje se špičkovým zatížením v síti kompresorů. Pístové kompresory jsou nejlepší volbou pro časté změny zatížení. Pístové kompresory mohou komprimovat na vysoké konečné tlaky. Obvyklé úrovně maximálních tlaků pmax pro pístové kompresory jsou 8 bar, 10 bar, 15 bar, 30 bar, 35 bar a 40 bar.

Čtěte více

Průmyslový kompresor BOGE

Průmyslové kompresory se používají pro nejrůznější účely. Používají se k čištění, chlazení a řízení. V potravinářském, farmaceutickém a plastovém průmyslu i v chemickém a papírenském průmyslu - abychom jmenovali jen několik příkladů, jsou kompresory standardním vybavením. Průmyslové kompresory pohánějí válce, turbíny, systémy pneumatických trubek a mnoho dalšího.

Čtěte více

Dimenzování kompresorové stanice BOGE

Zásadním rozhodnutím při nastavování a určování velikosti kompresorové stanice je určit typ kompresoru v závislosti na umístění a požadavcích. Šroubové nebo pístové kompresory jsou správnou volbou pro téměř všechny oblasti použití.

Čtěte více

Kompresor stlačeného vzduchu

Kompresory na stlačený vzduch označují kompresory, tj. Stroje na stlačování nebo stlačování vzduchu. Konvenční měchy lze tedy již popsat jako mechanický kompresor nebo kompresor stlačeného vzduchu. Kompresory snižují objem vzduchu a zajišťují tak požadovanou kompresi systému stlačeného vzduchu pomocí různých nastavitelných stupňů kompresoru. Kompresory na stlačený vzduch jsou k dispozici v různých typech kompresorů.

Čtěte více

Kompresor BOGE

Kompresory jsou stroje pro stlačování, tj. Stlačování, vzduchu. Konvenční měchy lze tedy již popsat jako mechanický kompresor. Kompresor snižuje objem vzduchu a zajišťuje tak požadovanou kompresi systému stlačeného vzduchu prostřednictvím různých nastavitelných stupňů kompresoru. Kompresory jsou k dispozici v různých provedeních.

Čtěte více

Generátor stlačeného vzduchu BOGE

Kompresory jsou generátory stlačeného vzduchu. Tato zařízení se používají k dopravě nebo stlačování plynů až k vysokému tlaku. Ventilátory jsou také jedním z generátorů stlačeného vzduchu, které dopravují atmosférický vzduch jako průtokové stroje. U ventilátoru - dalšího generátoru stlačeného vzduchu - dochází pouze k malým změnám hustoty a teploty. Zahrnuje také vakuové pumpy, které nasávají plyny a páry, aby vytvořily vakuum.

Čtěte více

Třídy účinnosti motoru kompresorů IE3 / IE4

Třídy účinnosti pro elektromotory jsou označeny IE1, IE2, IE3, IE4. IE4 - Super Premium IE3 - prémiová účinnost IE2 - vysoká účinnost IE1 - standardní účinnost

Čtěte více

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo