Výroba dusíku ze stlačeného vzduchu na místo spotřeby

Dusíkové generátory jsou zařízení na výrobu dusíku ze stlačeného vzduchu na místě pomocí generátoru dusíku. Vlastná výroba dusíku ze vzduchu má návaznosť investic již do 2 let.

Vlastná výroba dusíka

je založen na separaci dusíku ze stlačeného vzduchu. Vytvořený vzduch je vyráběn běžným vzduchovým kompresorem a před vstupem do generátoru je upraven na príslušnú kvalitu, která musí vyhovovat požadavkům normy ČSN EN 8573-1, třídy 1-4-1. Z tohoto důvodu jsou za kompresor umístěna nezbytná zařízení pro úpravu vzduchu. Vytvořený vzduch je zbavený vlhkosti pomocí cyklónového odlučovače a kondenzační sušičky s růžovým bodom + 3 stupne Celzia. Vzduch takisto probíhá filtrační soustavou, KDE v závislosti na zbaveném pevném znečištění a oleji předfiltru na úrovni 0,1 mikrometry, dále v závislosti na filtrovaném mikrofiltru, který zbývá vzduchem jemným nečistotám a zbytkovým olejem na úrovni 0,001 mikrometru a nakonec v závislosti na filtrovaném Koloně s aktivním zařízením sloužícím pro odstranění olejových pár a aerosolov s maximálnym zbytkovým obsahem menším jako 0,003 mg / m3.

Výroba dusíku ze stlačeného vzduchu na místě generátoru dusíku

Za kolínem s aktivním uhlím jsou umístěny prachové filtry před filtrací prachu zaktivního uhlia. Kondenzát vzniklý při procesu výroby vzduchu je odpuštěný ze systému pomocí odváděného kondenzátu a je ekologicky rozdělený na olej a vodu v separátoru. K samotnému procesu separace dusíku nochází v generátoru dusíku, který pracuje na principu tlakové adsorpce PSA a odlučuje ze vzduchu dusík o požadovanou čistotu 99,999%. Dusík vyrobený generátor je dále vedený do procesní nádoby pro latentní plnění dusíku. Na výstupu je zbaveno drobných nečistot pomocí mikrofiltra, které mohou vznknout v potrubí.

více na www.generator-dusiku.cz

Prospekt generator dusíku:

 

Výroba dusíku zo stlačeného vzduchu na mieste generátorom dusíka

 

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo