Nádrž na stlačený vzduch

Nádrže na stlačený vzduch jsou důležitou součástí každého systému stlačeného vzduchu. Jako nárazník mezi generátorem stlačeného vzduchu a spotřebitelem zajišťují nádrže na stlačený vzduch konstantní provozní tlak a efektivní provoz kompresorových stanic, pokud jsou dostatečně dimenzovány. Nádrže na stlačený vzduch jsou dimenzovány podle dodávaného objemu kompresoru, řídicího systému a spotřeby stlačeného vzduchu.

Nádrže na stlačený vzduch jsou natřeny nebo pozinkovány, aby byly chráněny proti korozi. Jsou k dispozici ležící nebo stojící ve velikostech od 50 do 10 000 litrů. Nádrže na stlačený vzduch BOGE splňují přísné normy z hlediska designu a výroby, což umožňuje maximální zkušební cykly.

Pro nádrže na stlačený vzduch platí vyhláška o tlakových nádobách, tlakových nádobách a plnících systémech (DruckbehV), stejně jako technická pravidla pro vyhlášku o tlakových nádobách (TRB) a norma DIN EN. Předpisy o prevenci úrazů (UVV) jsou povinnými zákonnými ustanoveními, a proto je třeba je dodržovat. Provozovatelé nádrží na stlačený vzduch jsou povinni informovat se o nejnovějších předpisech o prevenci nehod.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo