Nádrž na stlačený vzduch

Nádrže na stlačený vzduch jsou důležitou součástí každého systému stlačeného vzduchu. Jako nárazník mezi generátorem stlačeného vzduchu a spotřebitelem zajišťují nádrže na stlačený vzduch konstantní provozní tlak a efektivní provoz kompresorových stanic, pokud jsou dostatečně dimenzovány. Nádrže na stlačený vzduch jsou dimenzovány podle dodávaného objemu kompresoru, řídicího systému a spotřeby stlačeného vzduchu.

Nádrže na stlačený vzduch jsou natřeny nebo pozinkovány, aby byly chráněny proti korozi. Jsou k dispozici ležící nebo stojící ve velikostech od 50 do 10 000 litrů. Nádrže na stlačený vzduch BOGE splňují přísné normy z hlediska designu a výroby, což umožňuje maximální zkušební cykly.

Pro nádrže na stlačený vzduch platí vyhláška o tlakových nádobách, tlakových nádobách a plnících systémech (DruckbehV), stejně jako technická pravidla pro vyhlášku o tlakových nádobách (TRB) a norma DIN EN. Předpisy o prevenci úrazů (UVV) jsou povinnými zákonnými ustanoveními, a proto je třeba je dodržovat. Provozovatelé nádrží na stlačený vzduch jsou povinni informovat se o nejnovějších předpisech o prevenci nehod.

COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1
CZ- 586 01 Jihlava

info@kompresory-boge.cz

Otevírací doba:
7:00 - 16:30 pondělí - pátek

odkaz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení