BOGE Duotherm - rekuperace tepla z kompresorů BOGE

Díky našemu externímu zpětnému získávání tepla získají naši zákazníci ze svých kompresorů maximum - až 72 procent použité energie je rekuperováno a je k dispozici pro jiné oblasti použití. Nové, ale i starší stroje lze snadno dovybavit BOGE Duotherm. To enormně zlepšuje jejich energetickou účinnost.

BOGE Duotherm - rekuperace tepla z kompresorů BOGE

Šetřete energii různými způsoby

BOGE Duotherm je k dispozici v pěti verzích, a to pro šroubové kompresory se vstřikováním oleje mezi 7,5 a 110 kW. Může být vybaven nebo dovybaven také kompresory jiných výrobců.

Jednoduše uložen na nejmenším prostoru

BOGE Duotherm nevyžaduje žádnou další energii a je jednoduše připojen k olejovému okruhu kompresoru. Díky své kompaktní konstrukci naše externí rekuperace tepla zabírá málo místa: skromný 700 x 700 x 380 mm. Na přání je k dispozici olejová vana (700 x 900 mm).

Teplo, které se vyplatí

Kromě optimální energetické účinnosti nabízí externí rekuperace tepla také velký potenciál úspor: kompresor s výkonem 110 kW dosahuje úspory nákladů na vytápění ve výši přibližně 10 000 eur s 960 provozními hodinami za rok. Investice do externího rekuperace tepla se mnoha zákazníkům po krátké době vyplatí.

COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1
CZ- 586 01 Jihlava

info@kompresory-boge.cz

Otevírací doba:
7:00 - 16:30 pondělí - pátek

odkaz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení